Wilier Rapida 28" Shimano 105 Di2 2x12 Miche Asfalto 45 Carbon Weekend White
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wyróżnij się. Jeździj Rapida !
Nowe otwarcie w gamie Wilier Road
Rapida wynika z prostej idei: prędkość to przede wszystkim to, co wydaje Ci się odpowiednie dla Ciebie. Płynna, stworzona do codziennej jazdy, dopasowana do Twojego rytmu. Osobista prędkość, doświadczana, zanim zostanie zmierzona.
Rapida to tożsamość Wilier w każdej linii. Design, technologia i charakter spotykają się w projekcie stworzonym, aby pokazać doświadczenie Wilier szerszemu gronu odbiorców,z tym samym naciskiem na design, który definiuje całą gamę.
Filozofia projektowania Wiliera ma teraz nowy punkt wyjścia: otwarta, dostępna, autentyczna.
Czy Rapida to Twój typ roweru?
Dla tych, którzy chcą się wyróżnić designerskim rowerem, rozpoznawalnym od razu, zanim jeszcze na niego wsiądziesz. Dla tych, którzy kochają długie przejażdżki, ale pragną, dynamicznego charakteru. Dla tych, którzy wybierają Wilier po raz pierwszy, nie rezygnując ze sportowego charakteru marki.




Geometria: Precyzyjnie dostrojona równowaga
Rapida została precyzyjnie zaprojektowana aby zachować wyścigowy charakter marki, nie wpływając negatywnie na komfort podczas długich przejażdżek.
Wysokość ramy znajduje się w połowie drogi między naszymi modelami czysto wyścigowymi a naszą gamą wytrzymałościową: rezultatem jest szybki, stabilny i przystępny rower, zapewniający efektywność i kontrolę podczas każdej jazdy.

Cechy, które wyróżniają Rapida
Karbonowy kokpit monocoque z wewnętrznym prowadzeniem kabli.
Całkowita integracja kabli definiuje linie roweru: czyste, nowoczesne i agresywne.
Profile NACA na ramie, widelcu i sztycy
Ostre, aerodynamiczne kształty poprawiają wydajność, zachowując jednocześnie elegancki design. Karbonowa sztyca ze zintegrowanym zaciskiem utrzymuje czyste linie w najdrobniejszych szczegółach.


Prześwit na opony do 36 mm
Rapida poszerza Twoje możliwości jazdy: od idealnego asfaltu po drogi szutrowe. Duży prześwit na opony pozwala na zastosowanie szerszej opony, zapewniając większy komfort, bezpieczeństwo i kontrolę.
Kompatybilność z napędem 1x i 2x UDH
Zdejmowany wspornik przerzutki umożliwia konfigurację z pojedynczą i podwójną tarczą. To wszechstronne rozwiązanie, gotowe do rozbudowy Rapidy o nowoczesne grupy szosowe 1x.
Suport Press Fit 86,5 mm
Sprawdzona technologia, wspólna dla pozostałych rowerów szosowych Wilier.


Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano 105 Di2 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 2x12 |
| Rama | RAPIDA - CARBON MONOCOQUE NH-MOD |
| Widelec | RAPIDA - CARBON MONOCOQUE NH-MOD |
| Kierownica | Z BAR INTEGRATED CARBON CUSTOM MADE |
| Stery | CUSTOM SUPERSLIM 1-1/4" UPPER BR | FSA MR137 1-1/4" LOWER BR |
| Owijka | WILIER SIXNE004B BLACK |
| Klamkomanetki | SHIMANO 105 Di2 ST-R7170 |
| Hamulce | Przód: SHIMANO 105 BR-R7170; Tył: SHIMANO 105 BR-R7170 |
| Tarcze | Przód: SHIMANO SM-RT70 (160); Tył: SHIMANO SM-RT70 (140) |
| Przerzutka przednia | SHIMANO 105 Di2 FD-R7150 |
| Przerzutka tylna | SHIMANO 105 Di2 RD-R7150 |
| Mechanizm korbowy | SHIMANO 105 FC-R7100 50-34T |
| Kaseta | SHIMANO 105 CS-R7100-12 11-34T |
| Łańcuch | SHIMANO 105 CN-M7100 |
| Suport | MICHE INTEGRALE PRESSFIT 86.5x41 |
| Siodło | PROLOGO DIMENSION RS STEEL 145 BK |
| Sztyca | WILIER FILANTE SL CARBON CUSTOM MADE -15 mm |
| Opony | VITTORIA ZAFFIRO PRO V 700x32c |
| Koła | MICHE ASFALTO 45 CARBON |
| Pedały w zestawie | Nie |
| Waga | 8,2 kg +/- 5% |
