Kross Hexagon Boost 5.0 29" niebiesko-biały
Cena regularna:
11 999,00 zł
towar niedostępny
Opis
KROSS HEXAGON BOOST 5.0
Poznaj e-bike przygotowany z myślą o wszystkich miłośnikach turystyki i wycieczek rowerowych. Rower elektryczny KROSS Hexagon Boost 5.0 to idealny wybór dla każdej osoby poszukującej roweru górskiego do codziennego użytku, który zapewnia komfortowe pokonywanie wielu kilometrów dzięki uniwersalnej i bardzo wygodnej geometrii ramy.
Dzięki wsparciu zasilanego elektrycznie napędu dotarcie do celu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. KROSS Hexagon Boost 5.0 to rower z dodatkową mocą, na którym pokonanie wielu kilometrów nie będzie wymagało odbywania codziennego morderczego treningu.
Siła elektrycznego wspomagania
Żeby zapewnić Ci komfortową jazdę w każdych warunkach wyposażyliśmy KROSS Hexagon Boost 5.0 w napęd elektryczny BAFANG o mocy 250 watów. Uzupełnia go wydajna bateria o pojemności 882 Wh, dzięki czemu wiele kilometrów do pokonania nie będzie wyzwaniem.
Za płynną zmianę biegów odpowiada przerzutka MICROSHIFT ADVENT M6195. Obsługuje ona 9 biegów i zapewnia precyzyjną obsługę przełożeń. KROSS Hexagon Boost 5.0 wyposażyliśmy w hamulce tarczowe, które zapewniają pewne hamowanie w każdych warunkach.
Rower elektryczny KROSS Hexagon Boost 5.0 został wyposażony w 29 calowe koła oraz opony MIKE BEAR o szerokości 2,25 cala. Taki zestaw zapewni Ci doskonałe doznania w trakcie jazdy. Za amortyzację odpowiada natomiast wysokiej klasy widelec SR SUNTOUR XCM ATB HLO o skoku 100 mm. Doskonale sprawdza się on w leśnym terenie pełnym naturalnych przeszkód typu sypki piach, korzenie i nierówności.
Zaprojektowany z myślą o wyprawach
E-bike KROSS Hexagon Boost 5.0 nie jest kolejnym rowerem do wyczynowego kolarstwa górskiego tylko jego przeznaczenie jest bardziej uniwersalne. Dlatego przy jego projektowaniu postawiliśmy przede wszystkim na sprawdzone technologie, które zapewnią Ci długie i bezproblemowe użytkowanie. Rama została wykonana z aluminium - to sprawdzony materiał, będący doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niską masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. Malowanie w wysokim połysku jest odporne na zabrudzenia, dzięki czemu łatwiej jest go utrzymać w czystości.
Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego. Napęd elektryczny jest zgodny z przepisami Prawa o ruchu drogowym, a maksymalna prędkość wspomagania to 25 km/h.
Specyfikacja
| Rozmiar koła | 29" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x9 |
| Amortyzator przód | SR Suntour XCM ATB HLO 100mm |
| Kierownica | Aluminium 740 mm / 31.8 mm |
| Mostek | Aluminium 60 mm / 31,8 mm / 3° |
| Stery | Aluminium |
| Chwyty | Kross |
| Manetki | Microshift Advent SL-M819-R |
| Hamulce | Przód: Power BH-M960; Tył: Power BH-M960 |
| Tarcze | Przód: Disc (160); Tył: Disc (160) |
| Przerzutka tylna | Microshift Advent M6195 |
| Mechanizm korbowy | Bafang |
| Kaseta | Microshift CS-H093 |
| Łańcuch | YBN S9E |
| Siodło | Yibotong YBT-K267F005 |
| Sztyca | Amortyzowana 31,6x350 mm |
| Opony | Obor Mike Bear 29x2,25 |
| Koła | Kross aluminium 622x19 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Waga | S - 20,2 kg, M - 20,4 kg, L - 20,6 kg, XL - 20,8 kg |
| Dodatkowe akcesoria | Silnik: BAFANG G330 250W; Bateria: PATHFINDER 24,5AH/882WH; Zasięg: do 130 km; Wyświetlacz: DISPLAY DP C11 CAN; Max. prędkość: 25 km/h |