Kross Hexagon Mini 1.0 20" roz. S czerwono-pomarańczowy
Cena regularna:
1 259,00 zł
towar niedostępny
Opis
KROSS HEXAGON MINI
KROSS Hexagon Mini 1.0 to nasza propozycja roweru dziecięcego, który pomoże Twojemu dziecku nadążyć za Tobą w trakcie wycieczek rowerowych. Niezależnie czy w grę wchodzi jazda po ścieżkach rowerowych czy też postanowicie wybrać się poza miasto, to KROSS Hexagon Mini 1.0 sprawdzi się w nich wzorowo. Wyposażyliśmy go w sprawdzone rozwiązania ułatwiające konserwację roweru, a także zwiększają bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy.
KROSS Hexagon Mini 1.0 w wersji na rok 2023 przeszedł delikatne zmiany, mające uczynić go jeszcze bardziej przystępnym dla dzieci rozwiązaniem. To także liczne, mniejsze modyfikacje w konstrukcji ramy, pozornie niewidoczne na pierwszy rzut oka, jednak znacząco poprawiające komfort jazdy.
Osprzęt dostosowany do potrzeb dziecka
Rower dziecięcy KROSS Hexagon Mini 1.0 został wyposażony w 6 przełożeń oraz przerzutkę tylną, tak by mały kolarz mógł bez problemu odnaleźć się w każdym terenie.
Dla poprawienia wrażeń z jazdy nawet po nieco trudniejszych nawierzchniach zastosowaliśmy 20 calowe koła ułatwiające jazdę oraz pokonywanie podstawowych przeszkód. Wyposażone zostały w wysokiej klasy opony o szerokości 1,9 cala, zapewniające doskonałą przyczepność w każdych warunkach.
Sprawdzone rozwiązania
Rama KROSS Hexagon Mini 1 została zaprojektowana z myślą o najmłodszych rowerzystach. Ma ona za zadanie ułatwiać wsiadanie oraz zsiadanie z roweru. Żeby zmniejszyć jego wagę postanowiliśmy zastosować sztywny widelec oraz wykonać ramę z aluminium performance.
Ta technologia to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego młodego rowerzystę swoimi właściwościami.
KROSS Hexagon w 2023 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano (Kross) |
| Rozmiar koła | 20" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | V-brake |
| Widelec | Stal |
| Kierownica | Steel 540mm / 25.4 mm |
| Mostek | Steel 60mm / 25,4 mm / 10° |
| Stery | FP-H803 1-1/8" |
| Chwyty | Hermans |
| Manetki | Shimano TX30 |
| Przerzutka tylna | Shimano TY21 |
| Mechanizm korbowy | Wheel Top |
| Kaseta | Shimano Tourney MF-TZ500 |
| Łańcuch | YBN S20 |
| Suport | FP-B902 |
| Siodło | Selle Royal Explora JRN |
| Sztyca | Steel 27,2x250 |
| Opony | Wanda P103 20X1,95 |
| Koła | Kross aluminium 406x19 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Waga | 10.3 kg |