3T Exploro Ultra 28" Shimano GRX 1x12 Musztardowy
Cena regularna:
15 990,00 zł
towar niedostępny
Opis
EXPLORO ULTRA: SZYBKOŚĆ JEST WSZYSTKIM
Na długo zanim jazda po szutrze stała się popularna, zdecydowaliśmy, że chcemy jeździć szybciej i dalej w każdym terenie. Powstały 3T Exploro i jako pierwszy połączył prędkość drogową i wytrzymałość w górach, dzięki czemu możesz ścigać się na gładkich odcinkach jak i po nierównym terenie. #WyprzedażGravelowa
ORYGINALNY I SZYBKI ROWER SZUTROWY
Exploro było pionierem w dziedzinie aerodynamiki rowerów szutrowych, włączając w to testy nawet pokrytych błotem opon w tunelu aerodynamicznym. Sprawdzona w wyścigach seria Exploro zapewnia prędkość, do której jesteś przyzwyczajony na asfalcie, i dodatkową przewagę na smaganych wiatrem szutrowych torach.


NOWE EXPLORO ULTRA
Ultra to nasz najbardziej ekstremalny rower, którego proces projektowania rozpoczęliśmy od opon o szerokości 55–61 mm. Następnie zaprojektowaliśmy cały pakiet aerodynamiczny wokół nich, aby utrzymać wysoką prędkość na drodze. Jeśli jeździsz po mniej ekstremalnym terenie, na Ultra możesz także zamontować opony 700c o szerokości do 45 mm.




*Grupa osprzętu przedstawiona na zdjęciach ma jedynie charakter poglądowy i może się różnić od rzeczywistej specyfikacji zamontowanej w rowerze.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano GRX |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x12 |
| Widelec | Fango RaceMax z kompaktową koroną |
| Kierownica | 3T Superergo Pro (XXS: 38cm - 51: 40cm - 54&56: 42cm - 58&61: 44cm) |
| Mostek | 3T Apto Stealth (XXS:70mm - 51:80mm - 54: 90mm - 56:100mm - 58:110mm - 61:120mm) |
| Stery | Integrated headset, sealed cartridge 1-1/8"+1.5", 36° |
| Klamkomanetki | Shimano GRX ST-RX610 12s |
| Hamulce | Przód: Shimano BR-RX400; Tył: Shimano BR-RX400 |
| Tarcze | Przód: SHIMANO SM-RT64 (160); Tył: SHIMANO SM-RT64 (160) |
| Przerzutka tylna | Shimano GRX RD-RX822 SGS RD+ 12s |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-RX610-1 40T (XXS: 165mm, 51: 170mm, 54&56: 172.5, 58: 175mm |
| Kaseta | Shimano CS-M6100-12 10-51T |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Sztyca | 3T Carbon 27.2 round seatpost - Zero offset |
| Opony | Pirelli Cinturato Gravel M 700x40c |
| Koła | Fulcrum Rapid Red 900 700c |
| Pedały w zestawie | Nie |