3T RaceMax Integrale 28" Rival AXS XPLR 12s Carbon czarny
Cena regularna:
21 249,00 zł
towar niedostępny
Opis
RaceMax Integrale WPNT
Zaprojektowany jako idealna maszyna do wyścigów szutrowych: rama Racemax (Integrale) jest najszybsza z oponami WAM 700c 35–46 mm. Jego prędkość maksymalna może konkurować z najlepszymi rowerami szosowymi na rynku. Niezależnie od tego, czy jedziesz na asfalcie, po łatwym czy trudnym żwirze, możesz mieć pewność, że masz najszybszą maszynę do ścigania na linii startu. #WyprzedażGravelowa
WPNT = MALUJEMY!
„WPNT” oznacza „We Paint”: stwierdzenie, które wraz z otwarciem nowej fabryki farb 3T w Montello (prowincja Bergamo), zaledwie kilka kilometrów od siedziby głównej, idealnie uzupełnia hasło marki: „We Dream We Build We Ride. " Ta strategiczna inwestycja w malowanie – ostatni krok 3T w kierunku pełnej kontroli procesu produkcyjnego od włókna węglowego do kompletnego, gotowego do jazdy roweru – przynosi wiele korzyści:
- Większa gama opcji kolorystycznych, dzięki możliwości wyprodukowania mniejszych ilości w określonych kolorach w porównaniu do standardów narzuconych przez produkcję azjatycką.
- Większa zdolność reagowania na potrzeby klientów, ponieważ konkretne preferencje można teraz opracować w ciągu 6–8 tygodni.
- Lepsza kontrola nad tą krytyczną fazą produkcji, w której kontrole jakości są niezbędne do dostarczenia produktów o nieskazitelnej estetyce.
- Mniejszy wpływ na środowisko, z wyraźnymi oszczędnościami w potrzebach transportowych.


RACEMAX W SKRÓCIE
Niezależnie od tego, czy jedziemy po szosie, czy po szutrze, kochamy prędkość. Dlatego wszystko w ramie RaceMax zostało zaprojektowane pod to. Efektem końcowym jest szybki rower szutrowy, który:
- Wygląda jak rower szosowy
- Jeździ jak rower szosowy
- Przedziera się przez żwir
A co najważniejsze, tę samą ramę RaceMax można zbudować z naciskiem na czystą prędkość z oponami WAM 35-46 mm w 700c lub można ją przekształcić w maszynę nie do zatrzymania z bardzo szerokimi oponami 650b o średnicy WAM do 61 mm.
Zintegrowanie okablowanie 3T aero
Prowadzenie kabli wewnętrznie może być przyjemne i potencjalnie zmniejszyć opór aerodynamiczny, ale jaki jest sens, jeśli otrzymasz bardzo szeroką i nieporęczną główkę ramy z dużymi łożyskami, w których mieszczą się kable? Naszym celem było ukrycie kabli, ale utrzymanie wąskiej główki ramy.
Co więcej, kable chowają się wewnątrz 3T Apto Integrale, wykorzystując oryginalny minimalistyczny kształt Apto, ale z prowadzeniem kabli. Piękno spotyka się z funkcjonalnością, ponieważ daje to pełną możliwość regulacji kierownicy z włókna węglowego (lub nawet możliwość wymiany kierownicy na inną kierownicę z włókna węglowego 3T), aby znaleźć idealne dopasowanie.
RaceMax (Integrale) jest kompatybilny z elektronicznymi układami napędowymi SRAM i Shimano, zarówno 2x, jak i 1x.




*Grupa osprzętu przedstawiona na zdjęciach ma jedynie charakter poglądowy i może się różnić od rzeczywistej specyfikacji zamontowanej w rowerze.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Sram Rival AXS XPLR |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x12 |
| Widelec | 3T Fango RaceMax Integrale w/ compact crown |
| Kierownica | 3T Superergo Integrale LTD (48: 38cm - 51: 40cm - 54&56: 42cm - 58&61: 44cm) |
| Mostek | 3T Apto Integrale Stealth (48: 70mm - 51: 80mm - 54:90mm - 56: 100mm - 58: 110mm - 61: 120mm) |
| Stery | 3T MinMax Integrale IS42/34 | IS47/38(36deg) |
| Owijka | 3T Prendo Speed |
| Klamkomanetki | Sram Rival AXS |
| Hamulce | Sram Rival |
| Tarcze | Przód: Disc (160); Tył: Disc (160) |
| Przerzutka tylna | Sram Rival XPLR AXS max. 44T |
| Mechanizm korbowy | Sram Rival Wide 40T (48: 165mm, 51: 170mm - 54&56: 172,5mm - 58&61: 175mm) |
| Kaseta | Sram Rival XPLR AXS 10-44T |
| Siodło | Selle Italia Novus Boost Evo Superflow |
| Sztyca | 3T RaceMax seatpost for Ritchey clamp |
| Opony | Pirelli Cinturato Gravel H 700x40c |
| Koła | Fulcrum Rapid Red 900 700c lub Fulcrum Racing 600 700c w zależności od dostępności |
| Pedały w zestawie | Nie |
| Dodatkowe akcesoria | Uchwyt na bidon: 3T nylon front load water |
| Dodatkowe informacje | *Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia |