Argon 18 Gallium CS Disc 28" roz. L Ultegra srebrny
Cena regularna:
16 999,01 zł
towar niedostępny
Opis
Gallium CS Disc
Cała wiedza inżynieryjna Gallium Pro na poziomie World-Tour, w bardziej przystępnym opakowaniu. Gallium CS to doskonały sposób na zaznaczenie swojej obecności podczas długich treningów lub na walkę o pozycję w grupie. Jest to rower, który będzie gotowy, gdy Ty będziesz gotowy, niezależnie od tego, czy będzie to wymagająca wspinaczka, gwałtowny zjazd, czy sprint do kawiarni. Łatwy w montażu, intuicyjny w konserwacji i dający czystą przyjemność z jazdy, Gallium CS pasuje w równym stopniu do randonneurów i kolarzy.


Najważniejsze informacje:
- Gallium CS Disc ma rodowód, z którym niewiele rowerów w tym przedziale cenowym może się równać. Dzięki takiej samej geometrii jak w modelu Gallium Pro Disc, CS oferuje sprawdzony w World-Tour rodowód dla wszystkich kolarzy.
- Komfort i pewność Model Gallium CS Disc oferuje prześwit na opony 28c oraz dodatkową sztywność osi przelotowych, a także pewną siłę hamowania tarcz. Dzięki jakości jazdy, która czyni go naszym wieloletnim bestsellerem, jest to rower, który został zaprojektowany z myślą o kolarstwie.
- Wszystkie cechy w dobrej cenie Gallium CS Disc jest wyposażony w nasz system Press-fit 3D, wymienny hak tylnej przerzutki, nitowany aluminiowy hak przedniej przerzutki, wkomponowaną osłonę łańcucha i BB86, a wszystko to w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen karbonowych rowerów szosowych wyposażonych w tarcze. #Argon18SummerSale


*Grupa osprzętu przedstawiona na zdjęciach ma jedynie charakter poglądowy i może się różnić od rzeczywistej specyfikacji zamontowanej w rowerze.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano Ultegra |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 2x11 |
| Kierownica | 3T Superergo 42mm |
| Mostek | Deda Dzero 100mm |
| Stery | Deda stery S-DCR 1.5"/1.5" Chrome |
| Klamkomanetki | Shimano Ultegra R8020 |
| Hamulce | Przód: RT - MT800-S (160); Tył: RT - MT800-S (140) |
| Tarcze | Przód: Shimano SM-RT86 (160); Tył: Shimano SM-RT86 (160) |
| Przerzutka przednia | Shimano Ultegra R8000 |
| Przerzutka tylna | Shimano Ultegra R8000-SS |
| Mechanizm korbowy | Shimano Ultegra FC-R8000 50/34 172,5mm |
| Kaseta | Shimano Ultegra CS-R8000 11-28 |
| Łańcuch | Shimano CN-HG600-11 |
| Suport | Shimano SM-BB72 Press Fit 86.5mm |
| Siodło | Repente Qusar S |
| Sztyca | Deda Dzero 27,2mm |
| Opony | Vittoria Zaffiro 700x28c |
| Koła | Vision Team 35 |
| Pedały w zestawie | Nie |