Argon 18 SUM 28" Ultegra Di2 2x12 Scope R4 Smoked Nickel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Najwyższa wydajność dla zapalonych rowerzystów
Mając rower, który daje ci całkowitą przewagę na podjazdach, sprintach i prostych, jedyną decyzją, którą musisz podjąć, jest to, jak miły chcesz być dla swoich rywali.
Podejście projektowe zorientowane na rowerzystę zapewnia ramę, która jest zarówno zakorzeniona, jak i responsywna, a wrażenia z jazdy nie są w stanie dorównać większości ram aerodynamicznych. Dzięki układowi zaprojektowanemu tak, aby zmaksymalizować aerodynamikę przy jednoczesnym zachowaniu niskiej masy, proces projektowania Sum pozwolił nam pozbyć się niepotrzebnego ciężaru z nowych kształtów rur o profilu aerodynamicznym – a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego przeniesienia mocy.
Shimano Ultegra Di2 R8150
Dzięki błyskawicznej, precyzyjnej i niezawodnej zmianie przełożeń, Ultegra Di2 zapewnia rowerzystom pełną kontrolę i płynne połączenie między rowerzystą a rowerem.
Scope R4
Nowy model R4 wywodzi się z wielokrotnie nagradzanej serii Artech i został zbudowany w oparciu o to samo inżynieryjne DNA.
Vittoria Corsa N.EXT TLR 28 mm
Stworzona z myślą o prędkości, opona Corsa N.EXT Tubeless-Ready w rozmiarze 28c została zoptymalizowana pod kątem maksymalnej wydajności. Zapewnia aerodynamikę, niskie opory toczenia i pewną przyczepność na zakrętach, a także trwałość i ochronę przed przebiciem.

System 3D
Uzyskaj najlepiej dopasowane okno bez uszczerbku dla bezpieczeństwa, sztywności steru i wyglądu swojego roweru dzięki technologii 3D Argon 18.

System zgodności topologicznej
Zastrzeżona metoda projektowania zapewniająca wyjątkową podatność na tłumienie wibracji wywołanych przez nawierzchnię, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej sztywności.
Każdy model roweru wyposażony w technologię TCS został indywidualnie przeanalizowany w celu optymalizacji topologii ramy i układu karbonu.

System dopasowania Argon 18
System dopasowania Argon 18 oferuje geometrię dostosowaną do rozmiaru, aby zapewnić optymalną wydajność i pozycję dla wszystkich rozmiarów, gwarantując, że żaden rowerzysta nie pozostanie w tyle.


*Grupa osprzętu przedstawiona na zdjęciach ma jedynie charakter poglądowy i może się różnić od rzeczywistej specyfikacji zamontowanej w rowerze.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano Ultegra Di2 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 2x12 |
| Rama | SUM |
| Widelec | SUM |
| Kierownica | FSA Energy SCR Compact (XXS - 38cm, XS - 38cm, S - 40cm, M - 40cm, L - 42cm, XL - 42cm) |
| Mostek | FSA SMR-II (XXS - 70mm, XS - 80mm, S - 90mm, M - 100mm, L - 110mm, XL - 120mm) |
| Stery | FSA Headset NO.55R 1.5'' + 3D |
| Owijka | Ciclovation LEATHER TOUCH Tornado Gloss |
| Klamkomanetki | Shimano Ultegra Di2 R8170 |
| Hamulce | Shimano Ultegra Di2 R8170 |
| Tarcze | Przód: Shimano RT-CL800 (160); Tył: Shimano RT-CL800 (140) |
| Przerzutka przednia | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Przerzutka tylna | Shimano Ultegra Di2 R8150 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Ultegra R8100 52/36 (XXS - 165mm, XS - 170mm, S - 170mm, M - 172,5mm, L - 172.5mm, XL - 175mm) |
| Kaseta | Shimano Ultegra CS-R8100 11-30T |
| Łańcuch | Shimano Ultegra CN-M8100 |
| Suport | BB Ultegra SM-BB72 |
| Siodło | Repente Quasar |
| Sztyca | SUM specific |
| Opony | Vittoria Corsa N.EXT TLR 28mm |
| Koła | Scope R4 |
| Pedały w zestawie | Nie |


