Koła Campagnolo Bora Ultra WTO 45 28" Disc Carbon 2WF AFS TLR CULT
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Campagnolo Bora Ultra WTO 45
Więcej niż kultowy
Idealna równowaga pomiędzy szybkością, zwinnością i stabilnością, co czyni te koła najlepszym wyborem dla wszechstronnych rowerzystów.
Eleganckie, włoskie arcydzieło
Udoskonalone poprzez rygorystyczne testy i nieskazitelne wykonanie, aby być liderem w swojej klasie. Lepsze pod każdym względem w porównaniu z poprzednimi modelami – ulepszone osiągi aerodynamiczne, lżejsze niż kiedykolwiek z doskonałą kontrolą.
Teraz jeszcze lżejsze
Częściowo dzięki konstrukcji Hand Made Ultra-Light Carbon (HULC), Bora Ultra WTO 45 mają cieńsze szprychy Aero Elliptical, które pomagają przecinać powietrze.
Łożyska CULT
Ceramiczne łożyska Campagnolo CULT obracają się bez wysiłku w aerodynamicznym korpusie z włókna węglowego, a obręcze 2-Way Fit są przygotowane pod oponę bezdętkową bez taśmy na obręcz.
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | C.U.L.T - ceramiczne, Cup and Cone |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 45 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 28,4 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 23 mm |
| Szerokość opony | od 28 mm do 35 mm |
| Liczba szprych | Przód: 21; Tył: 21 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1325 g |
| Opcjonalne bębenki | XDR; N3W |