Koła Campagnolo Bora Ultra WTO 60 28" Disc Carbon 2WF AFS TLR CULT
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Campagnolo Bora Ultra WTO 60 Disc
Eleganckie, włoskie arcydzieło
Udoskonalone poprzez rygorystyczne testy i dumne wykonanie, aby być liderem w swojej klasie. Lepsze pod każdym względem w porównaniu z poprzednimi modelami – ulepszone osiągi aerodynamiczne, lżejsze niż kiedykolwiek i doskonała kontrola.
Bora Ultra WTO 60 powstały po to, aby każdy wat wygenerowany przez kolarza zamienił się w czystą prędkość. Ich imponująco lekka waga i wydajność zapewniają, że nie tylko dotrzesz do mety, ale także będziesz mieć najlepsze narzędzie aby zwyciężyć. Zaawansowany, zoptymalizowany w tunelu aerodynamicznym profil karbonowej obręczy o głębokości 60 mm zapewnia ostre i pewne prowadzenie w każdych warunkach.
Całkowicie nowe szprychy aerodynamiczne z ukrytymi nyplami zmniejszają opór aerodynamiczny, a łożyska ceramiczne CULT minimalizują tarcie. Pięknie uformowany korpus piasty z włókna węglowego Campagnolo jest bezpiecznie połączony z lekkim aluminiowym kołnierzem piasty, a zintegrowane promieniowe gniazda szprych zapewniają idealne dopasowanie.

Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | C.U.L.T - ceramiczne, Cup & Cone |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 60 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 28,4 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 23 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 35 mm |
| Liczba szprych | Przód: 21; Tył: 21 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | Komplet: 1395 g |
| Opcjonalne bębenki | HG11; N3W |