Koła Campagnolo Hyperon Ultra Disc 28" Carbon N3W 2WF AFS
Cena regularna:
16 494,00 zł
towar niedostępny
Opis
Hyperon Ultra
Zaprojektowane z myślą o najbardziej wyrafinowanych i wymagających rowerzystach. Koła ucieleśniające prawdziwą doskonałość wynikającą z wielkiego doświadczenia firmy Campagnolo.
Aby stworzyć te koła, połączyliśmy wiedzę naszych inżynierów i najbardziej doświadczonych testerów z opiniami zawodowych kolarzy. Rezultatem są nowe koła przeznaczone do rowerów wyścigowych które łączy: lekka konstrukcja, i doskonałe prowadzenie.
Mając na celu poprawę wrażeń z jazdy i wydajności, osiągnęliśmy niezrównaną reaktywność dzięki nowemu systemowi Head-2-Bay, stworzonemu w celu zapewnienia wysokiej precyzji łączenia typu head-to-bay, w którym zamontowaliśmy super gładkie łożyska CULT i nowy, lżejszy korpus N3W.
Aby uzyskać doskonałe prowadzenie, polegaliśmy na naszej dużym doświadczeniu, a także zastosowaliśmy słynną technologię Aero-MoMag, zapewniając korzyści pod względem aerodynamiki i jeszcze lepszy wygląd. Obręcze wyposażone są w sprawdzoną technologię 2-Way Fit bez górnych otworów. Ich specjalna jednoprzegubowa konstrukcja gwarantuje i dodatkowo zwiększa sztywność.
Dzięki wewnętrznej szerokości 21 mm i profilowi obręczy 37 mm, Hyperon Ultra to koło, które dostosowuje się do potrzeb nawet najbardziej wymagającego rowerzysty, jednocześnie poprawiając wygląd każdego roweru. #KręćTaniej
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | C.U.L.T |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 37 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 27 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 21 mm |
| Liczba szprych | Przód: 21; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | Komplet: 1240 g |