Koła Campagnolo Levante 28" Disc Carbon 2WF C-LUX H.U.L.C TLR
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wszystko co może zaoferować koło GRAVELOWE
Nowy Levante reprezentuje szczyt technologii Campagnolo, który został dostosowany specjalnie do użytku w kolarstwie gravelowym.
Zaprojektowane, opracowane i przetestowane na najbardziej wymagającym i trudnym terenie wokół Cima Ekar, Levante jest pierwszym kołem Campagnolo zaprojektowanym specjalnie dla graveli, zawierającym wszystkie cechy potrzebne do zapewnienia maksymalnej wydajności i elegancji, które są typowe dla kół Campagnolo.
Obręcz karbonowa o profilu 30 mm z profilem wewnętrznym 25 mm i aluminiowa piasta składają się na koło, które jest lekkie i łatwe w obsłudze, sztywne na podjazdach i pewne na zjazdach. Obręcze Handmade Ultra-Light Carbon (H.U.L.C.) są wynikiem szeroko zakrojonych badań inżynierów Campagnolo, mających na celu optymalizację wykorzystania zarówno włókien, jak i żywicy wiążącej, dla idealnego połączenia wytrzymałości, sztywności i lekkości.


Ta nowa technologia sprawia, że Levante osiąga wagę poniżej 1500 g i oferuje całą wytrzymałość potrzebną do pokonywania górskich szlaków.
Dzięki technologii 2-Way Fit, Campagnolo gwarantuje pełną kompatybilność z oponami tradycyjnymi i bezdętkowymi. Bezotworowy górny profil, uzyskany dzięki opatentowanemu systemowi MoMag, pozwala na zmniejszenie wagi, zwiększenie sztywności, a teraz także na pomoc w stosowaniu opon bezdętkowych: do uszczelnienia nie jest potrzebna taśma.
Konserwacja i czyszczenie koła przy zmianie opon nigdy nie było łatwiejsze. Zachwycające lustrzane wykończenie Campagnolo Luxury (C-LUX) jest tak gładkie, że nie wymaga użycia farby. Również wykonane laserowo detale graficzne zapewniają maksymalną trwałość wykończenia nawet w ekstremalnych warunkach.
LEVANTE DB: Opracowany na podstawie rzeczywistych doświadczeń, aby zapewnić Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. #KręćTaniej
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Regulowane Cup & Cones |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 30 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 25 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | Komplet: 1485 g |
