Koła Campagnolo Zonda Disc 28" Aluminium AFS
Cena regularna:
2 842,00 zł
towar niedostępny
Opis
ZONDA DISC
Zonda ™ Disc Brake to punkt odniesienia dla wszystkich aluminiowych kół klasy średniej z hamulcami tarczowymi. Całkowicie przeprojektowana konstrukcja charakterystyczna dla rowerów z hamulcami tarczowymi.
Rezultatem jest poprawiona wszechstronna reaktywność, szczególnie dzięki asymetrycznym obręczom i piastom Mega G3 ™ w obu kołach. To innowacyjne rozwiązanie stabilizuje przednie koło, które jest w stanie pochłaniać energię z momentu hamowania generowanego po lewej stronie i tylnego koła, które gwarantuje maksymalny transfer mocy z nóg kolarza. #KręćTaniej
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | Regulowane Cup & Cones |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 26 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 22 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 28 mm |
| Liczba szprych | Przód: 16; Tył: 21 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Nie |
| Waga | Komplet: 1675 g |