Koła Deda SL4 Disc 28" 45mm POB Carbon TLR AFS
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Deda SL4
Nowe Koła SL4 to lżejsze i lepiej działające koła dzięki modernizacji piast RS. Opracowane specjalnie do jazdy z dużymi prędkościami. Obręcz ma asymetryczną konstrukcję 45 mm połączoną z sekcją o szerokości 26 mm, co gwarantuje lekkość i stabilność. 24 szprychy zapewniają wysoką sztywność przy bardzo niskiej wadze. Szersza generacja obręczy zapewnia lepsze podparcie opony i zmniejsza opory toczenia, zwiększając jednocześnie wytrzymałość koła.
Obręcz została zbudowana w technologii Tubeless Ready, dzięki czemu jest kompatybilna z oponami typu Clincher i Tubeless. Piasty RS, zostały wyposażone w stalowe łożyska, znacznie poprawiając płynność toczenia i gwarantują lepsze przenoszenie siły przez pedał.
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Stalowe |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 45 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 26 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 19 mm |
| Szerokość opony | min. 25mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1520 g |
| Opcjonalne bębenki | Sram XDR; Campa; Campa 13s; Shimano HG11 |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: Taśma na obręcz do opon bezdętkowych, zawory do opon bezdętkowych, centralna blokada, smar |