Koła Fulcrum Racing Zero Carbon Disc 28" 2WF AFS USB
Cena regularna:
9 900,00 zł
towar niedostępny
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | USB - ceramiczne |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 30 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 26,5 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 19 mm |
| Szerokość opony | od 23 mm do 50 mm |
| Liczba szprych | Przód: 21; Tył: 21 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | Komplet: 1450 g |
| Opcjonalne bębenki | XDR; Campa |
| Dodatkowe informacje | #KręćTaniej |