Koła Fulcrum SONIQ GR 28" Gravel Carbon C30 2WF AFS
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
SONIQ GR
Projekt GR powstał na podstawie dogłębnej analizy danych wyścigowych i bezpośrednich doświadczeń z wyścigów szutrowych na wysokim poziomie. Cel był jasny: stworzenie koła zdolnego do pokonywania dużych prędkości w trudnym terenie, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli, precyzji i przewagi aerodynamicznej. Sercem projektu jest nowa obręcz 2-Wave Rim o wewnętrznej szerokości 30 mm i mini-hakiem, zaprojektowana tak, aby idealnie współdziałać z szerokimi oponami, optymalizując ich kształt, powierzchnię styku i stabilność. Zmienny profil fali o wysokości 47/52 mm poprawia przepływ powietrza i zmniejsza moment odchylenia oraz opór czołowy.
Soniq GR wykorzystuje włókno FF80, które jest mniej zorientowane na rywalizację w porównaniu z FF100, ale w każdym przypadku zapewnia doskonałą ogólną wydajność. Koło jest wyposażone w uszczelnione piasty z łożyskami maszynowymi, regulowanym napięciem wstępnym i okrągłymi szprychami. Układ koło-opona został opracowany tak, aby idealnie współdziałać z 47-50 mm.
* Kompatybilne są również opony szerokie o szerokości 45 mm
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska | Regulowane Uszczelnione łożyska - Cup & Cone |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 47-52 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 36 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 30 mm, mini-hook |
| Szerokość opony | od 47 mm do 76 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 (2:1 Two-to-One) |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1695 g |
| Opcjonalne bębenki | XDR, HG, N3W, MS12 |