Koła Fulcrum SoniQ 42 28" Carbon dual-profil 42-47mm 2WF AFS
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
SoniQ 42
Fulcrum poszerza swoją ofertę o model Soniq 42, przystępne cenowo koła zaprojektowane dla osób poszukujących wszechstronności i komfortu, bez kompromisów w zakresie wyjątkowego wzornictwa i najnowocześniejszej technologii – cech charakterystycznych filozofii projektowania „Forma, Funkcja, Fulcrum”.
Soniq 42 wyróżnia się innowacyjnym profilem obręczy 2-Wave Rim, rozwiązaniem technicznym optymalizującym aerodynamikę i stabilność – obecnie uznanym elementem gamy Fulcrum. Wysokość obręczy waha się od 42 do 47 mm, nawiązując do falistego kształtu, który przyczynia się do dynamicznego i responsywnego zachowania koła.
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Uszczelnione |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 42-47 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 29,8 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 25 mm |
| Szerokość opony | od 29 mm do 76 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1595 g |