Koła Fulcrum Speed 25 Disc 28" Carbon 2WF AFS
Cena regularna:
10 645,00 zł
towar niedostępny
Opis
SPEED 25 DISC
Opracowane w jednym celu: maksymalna wydajność w pokonywaniu wzniesień. Nowe Fulcrum Speed 25 łączą lekkość i pewne prowadzenie w kole o niskim profilu. Idealne do zdobywania szczytów i cieszenia się zjazdami, wszystko dzięki zastosowaniu najlepszych technologii Fulcrum.
Inspiracją dla powstania Speed 25 były wygrywające wyścigi Racing Light XLR. Speed 25 mają profil 26 mm, który jest symetryczny z przodu i asymetryczny z tyłu, aby zoptymalizować i powiązać lekkość z aerodynamiką. Przy oficjalnej wadze wynoszącej tylko 1,285 gramów, są to idealne koła dla kolarzy, którzy chcą osiągać najlepsze wyniki w jeździe pod górę, ale także dla kolarzy ultra, którzy muszą radzić sobie z każdymi warunkami pogodowymi i chcą mieć stabilne i niezawodne koła, nawet przy silnych podmuchach wiatru.
Koła Speed 25 zostały opracowane w wersji z hamulcem tarczowym, z wewnętrzną szerokością obręczy 21 mm. Zastosowano również łożyska ceramiczne USB™. #KręćTaniej
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | USB - ceramiczne |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 26 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 27,6 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 21 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 64 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | Komplet: 1285 g |
| Opcjonalne bębenki | HG11; XDR; N3W |