Koła Fulcrum Wind 40C 28" Carbon HG11 C17
Cena regularna:
5 800,00 zł
towar niedostępny
Opis
WIND 40C
Zestaw kołowy Wind 40C C17 firmy Fulcrum przeznaczony jest do codziennej jazdy po szosie. Profil 40 mm, wykonany w całości z jednokierunkowych włókien węglowych, wykorzystuje swoje mocne strony: aerodynamikę i stabilność na długich, płaskich odcinkach, lekkość i zwinność przy zmianie tempa pod górę, bezpieczeństwo i zwinność na wymagających technicznie zjazdach.
Kołnierze hamulcowe obrobione w procesie laserowym AC3™ zapewniają skuteczność hamowania jak nigdy dotąd: obróbka laserowa eliminuje pozostałości żywicy na powierzchni styku z niespotykaną dotąd precyzją. Aby przenieść pełną moc podczas przyspieszania, po stronie kasety zainstalowano powiększony kołnierz i połączono go ze szprychami aerodynamicznymi zgodnie ze schematem Two-to-one™.
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Typ hamulca | Szczękowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Uszczelnione |
| Rodzaj osi - przód | QR |
| Rodzaj osi - tył | QR |
| Wysokość obręczy | 40 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 24,2 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 17 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 50 mm |
| Liczba szprych | Przód: 18; Tył: 21 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Nie |
| Waga | Komplet: 1555 g |
| Opcjonalne bębenki | HG11; Campa |