Koła rowerowe Miche Graff Aero 48 Carbon Disc Centerlock czarne
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Graff Aero 48
Precyzja, kontrola i surowa prędkość
Miche rozszerza swoją linię wysścigowych kół o nowe Graff Aero 48: karbonowe koła zaprojektowane z myślą o wyścigach szutrowych na najwyższym poziomie.
Graff Aero 48, będący efektem rygorystycznego, skupionego na szczegółach procesu rozwoju, powstały w ścisłej współpracy z najlepszymi specjalistami od wyścigów szutrowych. Wśród nich, zwycięzca Traka i Unbound, Ivar Slik, odegrał aktywną rolę, wnosząc do projektu rzeczywiste doświadczenia wyścigowe.
Rezultat? Zestaw kół, który przesuwa granice wydajności, niezawodności i kontroli — w każdym terenie.
Każdy aspekt został zaprojektowany z myślą o kolarzach z wyścigowym nastawieniem: sportowcach, dla których liczy się każda sekunda, każdy zakręt, każdy wat.


Hookless Rim
Obręcz z włókna węglowego UD ma głębokość 48 mm i szerokość wewnętrzną 27 mm oraz profil bez haka TSS, stworzony specjalnie do opon bezdętkowych o szerokości od 35 mm do 60 mm. Zoptymalizowany kształt obręczy w połączeniu z podwójnie cieniowanymi szprychami aerodynamicznymi zapewnia doskonałą wydajność aerodynamiczną i stabilność jazdy — nawet przy dużych prędkościach i w trudnym terenie.


Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 48 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 27 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1525 g |
| Opcjonalne bębenki | Campagnolo® N3W, Shimano® HG - Microspline, SRAM® XDR |