Koła rowerowe Miche SWR Evo 50 Disc Carbon TLR Center-Lock
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
SWR Evo 50
Kultowa nazwa Miche®, SWR, oznacza wejście firmy w segment kół szosowych z włókna węglowego. Symbolizują ewolucję marki w kierunku doskonałości, łącząc innowacyjny design, doskonałe materiały i wysoką wydajność. Każdy szczegół został starannie wykonany, aby zapewnić idealne połączenie lekkości, solidności i gładkości, łącząc tradycję z innowacją.

Clincher DX
Koła są dostępne z profilami 40 mm i 50 mm, wyłącznie do hamulców tarczowych DX. Obręcz wykonana jest z włókna węglowego T700. Szerokość wewnętrzna felgi wynosi 22 mm.
Korpus piasty wykonany z AL 7075 - T6, rozjaśniany CNC, o innowacyjnej konstrukcji i wzorze 16+8 zapewniającym lepszą sztywność skrętną i responsywność koła. Regulacja gładkości piasty przedniej i tylnej za pomocą specjalnej nakrętki pierścieniowej. Do mocowania tarczy hamulcowej należy używać wyłącznie pierścienia zabezpieczającego dla osi przelotowej z otworem 27 mm.


Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Miche® 2RS |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | 50 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 22 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 34 mm |
| Liczba szprych | Przód: 24; Tył: 24 |
| Nyple | Aluminum |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 1620 g (+/- 3%) (Tubeless Ready +20) |
| Opcjonalne bębenki | Sram XDR; Campa; Shimano HG11 |