Koło rowerowe przód Miche Kleos RD SPX3 28" Disc Carbon Tubeless
Cena regularna:
9 890,00 zł
towar niedostępny
Opis
Kleos RD SPX3
Trójramienne koło wykonane z włókna węglowego T 700 UD zapewnia idealną równowagę między lekkością i wytrzymałości. Dzięki wewnętrznej szerokości 21 mm i mini-haczykowi TC jest kompatybilny z systemami bezdętkowymi.
Waga 850 g zapewnia optymalne połączenie lekkości i wytrzymałości. Idealne na najbardziej wymagające zawody.
Koła zostały przetestowane w tunelu aerodynamicznym pod kątem najlepszych właściwości aerodynamicznych.
Nowe, lżejsze, obrabiane CNC piasty AL 7075 T6 zostały zaprojektowane dla Kleos RD SPX 3 i wyposażone w ultragładkie łożyska CeramicSpeed®.

Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | CeramicSpeed® 2RS |
| Rodzaj osi - przód | 12x100 mm |
| Wysokość obręczy | 62 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 21 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 38 mm |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 850 g (+/-3%) |