Koło rowerowe tylne dysk Miche Kleos RD Crono 28" Carbon CeramicSpeed 2RS
Cena regularna:
11 999,00 zł
towar niedostępny
Opis
Kleos RD Crono
Zaprojektowane, aby zmaksymalizować osiągi podczas wyścigu, dzięki zaawansowanej aerodynamice, nasze koła do jazdy na czas są zbudowane tak, aby gwarantować najwyższą wydajność i prędkość.
Koła Kleos RD Crono zostały zaprojektowane, aby wspierać Cię w wyzwaniach z czasem, gdzie każda sekunda ma znaczenie. Droga do doskonałości rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań w tunelu aerodynamicznym, udoskonalających każdy szczegół profilu aerodynamicznego.
Koła te zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć opór, poprawić stabilność i zwiększyć prędkość oraz zoptymalizować każdy wysiłek.
Innowacyjny projekt opracowany w celu stworzenia koła soczewkowego przystosowanego do zastosowania bezdętkowego o wysokich osiągach i niskiej wadze. Skoncentrowanie się na osiągach rozpoczęło się od badań aerodynamicznych profilu w tunelu aerodynamicznym i zaowocowało modułową strukturą Hollowtech z rdzeniem koła szprychowego złożonym z różnych tekstur włókien w celu maksymalizacji oporu i prędkości oraz ważącym zaledwie 990 g.


Piasta RRT wykonana jest z obrabianego na CNC materiału ErgAL 7075 - T6, zamontowana na łożyskach CeramicSpeed zapewniających większą płynność i wyposażona w pierścień regulacyjny. Korpus z AL 7075 - T6 z komponentami tytanowymi zapewnienia kompatybilność ze wszystkimi układami napędowymi Shimano® HG, Campagnolo® (Classic i N3W) i SRAM® XDR.
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Kulkowe |
| Łożyska | CeramicSpeed® 2RS |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 21 mm |
| Szerokość opony | od 25 mm do 35 mm |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 990 g dla XDR (+/- 3%) (Tubeless Ready +20) |
| Opcjonalne bębenki | Sram XDR; Campa; Shimano HG11 |