Kross Esker 7.0 28" Gravel Carbon Sram Rival fioletowo-czarny
Cena regularna:
9 999,00 zł
towar niedostępny
Opis
KROSS ESKER 7.0
W naszej ofercie rowerów szutrowych mogliście już znaleźć konstrukcje aluminiowe oraz te stworzone z myślą o miłośnikach klasycznych rowerów wykonanych ze stali. Jednak czas, byś poznał nowego członka rodziny Esker. KROSS Esker 7.0 to gravel, który został w pełni wykonany z carbonu. Dzięki temu udało nam się stworzyć rower, który łączy w sobie miłość do wypraw małych i dużych ze sportowym charakterem rowerów szosowych. KROSS Esker 7.0 pozwoli Ci na zakosztowanie uroków leśnych wypraw, w trakcie których docenisz doskonałe tłumienie wibracji dzięki jego carbonowej ramie.
Wysokiej klasy osprzęt
KROSS Esker 7.0 został wyposażony w osprzęt SRAM, który doskonale sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Zastosowaliśmy sprawdzony napęd w systemie 1x11, który umożliwi komfortową jazdę w każdych warunkach. Kaseta w zakresie 11-42 sprawi, że pojedziesz szybko po płaskim i bez problemu pokonasz strome wzniesienia.
By zapewnić pewność hamowania w każdych warunkach zamontowane zostały hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM. Zapewniają one dużą większą siłę hamowania niż klasyczne hamulce v-brake. To także dużo większa i precyzyjniejsza modulacja siły hamowania niż w przypadku mechanicznych hamulców tarczowych.
Technologie zapewniające zabawę z dala od cywilizacji
Rama oraz widelec KROSS Esker zostały wykonane z carbonu. Carbon, znany także jako włókno węglowe, jest bardzo lekki, co przekłada się na wygodę i łatwość manewrowania podczas każdej przejażdżki. Dzięki zastosowaniu tego materiału otrzymaliśmy ramę oraz widelec, które charakteryzują się wyjątkową sztywnością przy jednoczesnym, doskonałym pochłanianiu drgań.
Przy projektowaniu ramy postanowiliśmy wyposażyć ją w wewnętrzne prowadzenie linek, dzięku czemu rower wygląda estetycznie i schludnie. Ten system prowadzenia linek pozwolił nam także na zmniejszenie ryzyka zerwania linki w trakcie jazdy w trudnym terenie.
Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, KROSS Esker 7.0 został wyposażony w opony Schwalbe o szerokości 38 mm, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Do tego dochodzi zaprojektowane z myślą o rowerach szutrowych siodło oraz owijka Fizik, gwarantujące komfort jazdy nawet podczas trudniejszych tras.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Sram Rival |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x11 |
| Rama | Carbon |
| Widelec | Carbon |
| Kierownica | Aluminium 420 mm / 31,8 mm |
| Mostek | Aluminium 80mm / 31,87° |
| Stery | FSA Orbit ACB NO.42 Tapered |
| Owijka | Fizik |
| Manetki | Sram Rival |
| Hamulce | Sram Rival |
| Tarcze | Przód: Shimano RT10 (160); Tył: Shimano RT10 (160) |
| Przerzutka tylna | Sram Rival 1 |
| Mechanizm korbowy | Sram Rival 1 |
| Kaseta | Sram PG1130 |
| Łańcuch | Sram PC1110 |
| Suport | Sram BSA GXP |
| Siodło | Fizik Terra Argo X5 |
| Sztyca | Aluminium 27,2x350 mm |
| Opony | Schwalbe G-ONE ALLROAD 700x38c |
| Koła | DT Swiss G 540 |
| Pedały w zestawie | Nie |