Kross Evado 5.0 28" Shimano Acera czarno-zielony 2024
Cena regularna:
3 499,00 zł
towar niedostępny
Opis
KROSS EVADO 5.0
Czerpanie przyjemności z jazdy jeszcze nigdy nie było tak komfortowe. KROSS Evado 5.0 to rower crossowy, który dzięki zastosowanemu wysokiej jakości napędowi umożliwi Ci szybkie przemieszczanie się po mieście, a wygodna geometria połączona z amortyzowanym widelcem pozwolą na przyjemną jazdę nawet po najgorszych ścieżkach rowerowych.
Osprzęt do lekkiego terenu i miejskiej jazdy
KROSS Evado 5.0 stworzyliśmy z myślą o tym, by sprawiał Ci przyjemność z pokonywania każdego kilometra trasy. Sprawdzony napęd Shimano z 27 przełożeniami zapewnia komfortową jazdę w każdym terenie. Tylna przerzutka z grupy Acera to trwała i sprawdzona konstrukcja, która zapewnia płynną i responsywną zmianę przełożeń niezależnie od warunków na trasie.
By zapewnić pewność hamowania w każdych warunkach zamontowane zostały hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano. Zapewniają one dużą większą siłę hamowania niż klasyczne hamulce v-brake. To także dużo większa i precyzyjniejsza modulacja siły hamowania niż w przypadku mechanicznych hamulców tarczowych.
Technologie wspierające Cię w Twoich podróżach rowerowych
Rama KROSS Evado 5.0 została wykonana z aluminium 6061. Ten specjalny stop aluminium sprawia, że rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz odporność lakieru na uszkodzenia mechaniczne.
Przy projektowaniu ramy postanowiliśmy wyposażyć ją w wewnętrzne prowadzenie linek. Dzięki temu sprawiliśmy, że rower wygląda estetycznie i schludnie, przez co może stanowić doskonały środek dojazdowy do pracy dla wielu osób. Ten system prowadzenia linek pozwolił nam także na zmniejszenie ryzyka zerwania linki w trakcie jazdy w terenie.
Amortyzowany widelec SR Suntour ze skokiem 63 mm sprawi, że bez problemu dojedziesz do miejsca docelowego bez martwienia się o krawężniki czy kostkę brukową. W lesie natomiast możliwa będzie jazda bez obaw o kamienie czy korzenie. Blokada znajdująca się w koronie widelca umożliwi łatwiejsze oraz skuteczniejsze pokonywanie płaskich odcinków trasy.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano (Kross) |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Amortyzacja przód |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 3x9 |
| Amortyzator przód | SR Suntour Nex HLO 63mm |
| Kierownica | Aluminium 640mm / 31.8 mm |
| Mostek | Aluminium 110 mm / 31,8 mm / 7° |
| Stery | 1-1/8" |
| Chwyty | Herrmans OXY |
| Manetki | Shimano Acera M3000 |
| Hamulce | Przód: Shimano MT200; Tył: Shimano MT200 |
| Tarcze | Przód: Disc (160); Tył: Disc (160) |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus M370 |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera T3000 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Acera T3010 |
| Kaseta | Shimano Altus HG200 |
| Łańcuch | Shimano HG53 |
| Suport | FP-B902 |
| Siodło | Selle Royal Shadow |
| Sztyca | Aluminium 32,6x350 mm |
| Opony | Wanda G5001 28x1,75 |
| Koła | Kross aluminium 622x19 |
| Pedały w zestawie | Tak |