Kross Racer 3.0 16" czerwono-pomarańczowy
Cena regularna:
899,00 zł
towar niedostępny
Opis
KROSS RACER 3.0
Kross Racer 3.0 to propozycja dla małego rowerzysty, który dzięki przemyślanej konstrukcji szybko przyswoi sobie tajniki jazdy na rowerze. Koła 16 cali w połączeniu z odpowiednio niską ramą sprawiają, że Kross Racer 3.0 jest zwinny i poręczny, a jego wytrzymała konstrukcja nie boi się nieostrożnego traktowania i dziecięcego temperamentu.
Projektując rowerek Kross Racer 3.0 zwróciliśmy dużą uwagę na to, aby był rowerem nie tylko wygodnym, ale też bezpiecznym. Dlatego boki kierownicy chronione są gumowych osłonkami, a cały napęd został schowany pod specjalną osłoną, która uniemożliwia dziecku dostęp do łańcucha i zębatek. Bezpieczeństwo podnoszą także dwa, niezależne hamulce w postaci tylnej kontry i przedniego hamulca V-Brake.
W zestawie z rowerem Kross Racer 3.0 dołączone są też zdejmowane kółka boczne.
Specyfikacja
| Rozmiar koła | 16" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Stal |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | V-brake |
| Widelec | Stal |
| Kierownica | Steel 460mm / 25.4 mm |
| Mostek | Steel 60mm / 25,4 mm / 25° |
| Stery | Stal |
| Chwyty | PCV |
| Mechanizm korbowy | Stal |
| Łańcuch | KMC HV410 |
| Suport | Stal |
| Siodło | Selle Royal Explora JRN |
| Sztyca | Steel 27,2x230 |
| Opony | Wanda P1023 16x1,95 |
| Koła | P-6NBK 305x20 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Dodatkowe akcesoria | Zdejmowane koła boczne |