Orbea Terra H45 28" Shimano Cues 1x11 zielono-liliowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
BEZGRANICZNOŚĆ
Wolność kryje się na nieznanych szlakach, gdzie ogrom staje się wyzwaniem, a każdy obrót pedałów zagłębia Cię w labiryncie możliwości. To nie tylko jazda – to zaproszenie do odkrywania nieskończonych horyzontów natury.
Czy pragniesz wyruszyć tam, gdzie nie ma mapy, czy marzysz o kolejnym wyścigu długodystansowym? Terra jest gotowa podjąć każde wyzwanie. Duża przestrzeń na opony i rama tłumiąca drgania wygładzają nierówności terenu, pozwalając jeździć mocniej i dłużej. Liczne punkty montażowe dają wiele możliwości bezpiecznego przewożenia sprzętu. Niezależnie od tego, czy ścigasz się ku horyzontowi, czy odkrywasz odległe, dzikie szlaki, Terra jest gotowa zabrać Cię tam, gdzie prowadzi przygoda.

STWORZONA, BY JEŹDZIĆ POZA SCHEMATAMI
Gravelowa geometria, która pozwala pokonać każdy dystans. Możliwości, na których możesz polegać.
GOTOWA NA PRZYGODĘ
Liczne punkty montażowe pozwalają bezpiecznie przewozić sprzęt zarówno podczas długich wyścigów, jak i gravelowych przygód.
DOPASOWANA DO CIEBIE
Rozmiar, koła, komponenty – dostosuj każdy szczegół, aby stworzyć swoją idealną pozycję, niezależnie od celu podróży.
STWORZONA, BY JEŹDZIĆ POZA SCHEMATAMI
Dzięki dopracowanej gravelowej geometrii, dużej przestrzeni na opony, całodniowemu komfortowi i wysokiej jakości materiałom ramy, to coś więcej niż rower – to zaproszenie, by jeździć poza utartymi szlakami.

GOTOWA NA PRZYGODĘ
Gdy czekają Cię długodystansowe wyścigi przygodowe i ucieczki poza utarte szlaki, Terra jest gotowa na każdą trasę, z punktami montażowymi i miejscem na sprzęt, aby zabrać wszystko, czego potrzebujesz.
PEŁNE MOCOWANIA
Terra posiada liczne, pewne punkty montażowe w rurze podsiodłowej, górnej, dolnej oraz na widelcu, zapewniające stabilne mocowanie sakw bikepackingowych i koszyków na bidon.
MOCOWANIA POD BŁOTNIKI
Wszystkie modele Terra mają mocowania pod przedni i tylny błotnik, zapewniając jazdę bez zabrudzeń. Błotniki można dodać jako opcję MyO podczas zakupu.
LOCKR XXL
Nowa konstrukcja schowka w ramie oferuje dodatkowe 35% pojemności. Wystarczająco miejsca, by zmieścić wszystko, czego potrzebujesz – ubrania, narzędzia czy ulubione napoje na przygodę.
DOPASOWANA DO CIEBIE
Adaptacyjność Terry pozwala stworzyć jazdę „szytą na miarę”; od dopracowanych, ergonomicznych opcji dopasowania po najwyższej jakości koła OQUO i komponenty OC.

GEOMETRIA

TABELA ROZMIARÓW

Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano Cues |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x10 |
| Rama | Orbea Terra Hydro disc, hydroformowane aluminium triple-butted, HS 1.5″, PF, Oś przelotowa 12mm x 142mm tył, gwint M12x2 P1, wewnętrzne prowadzenie linek, sztyca 27,2mm, system MMS |
| Widelec | Orbea Terra ICR, pełny karbon, kompatybilna rura sterowa 1-1/8″ – 1,5″ stożkowa, Oś przelotowa 12x100mm, gwint M12x2 P1 |
| Kierownica | OC Gravel GR31-R, Wzniesienie 15, Zasięg 70, Drop 110 |
| Mostek | OC Road Performance RP22, -5º |
| Stery | FSA 1-1/2″ zintegrowane aluminiowe łożyska |
| Owijka | Orbea Eva |
| Klamkomanetki | Shimano U6030 |
| Hamulce | Shimano U6030 Hydrauliczne tarczowe |
| Przerzutka tylna | Shimano Cues U6000 GS Shadow |
| Mechanizm korbowy | Shimano Cues U6040 40T |
| Kaseta | Shimano CS-LG400 11-50T 11-biegowa |
| Łańcuch | Shimano LG500 |
| Siodło | Prologo Akero AGX czarne szyny, rozmiar 155mm |
| Sztyca | SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Offset 20 |
| Opony | Vittoria Terreno Dry Gravel 700x38c |
| Koła | Aluminiowe, Tubeless, 700c, 21c |
| Pedały w zestawie | Nie |





