Orbea Terra M31eTEAM 28" Rival E1 XPLR AXS 13s Oquo Road Control 2026
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ORBEA TERRA
BEZGRANICZNOŚĆ
Wolność kryje się na nieznanych szlakach, gdzie ogrom staje się wyzwaniem, a każdy obrót pedałów zagłębia Cię w labiryncie możliwości. To nie tylko jazda – to zaproszenie do odkrywania nieskończonych horyzontów natury.
Czy pragniesz wyruszyć tam, gdzie nie ma mapy, czy marzysz o kolejnym wyścigu długodystansowym? Terra jest gotowa podjąć każde wyzwanie. Duża przestrzeń na opony i rama tłumiąca drgania wygładzają nierówności terenu, pozwalając jeździć mocniej i dłużej. Liczne punkty montażowe dają wiele możliwości bezpiecznego przewożenia sprzętu. Niezależnie od tego, czy ścigasz się ku horyzontowi, czy odkrywasz odległe, dzikie szlaki, Terra jest gotowa zabrać Cię tam, gdzie prowadzi przygoda.

STWORZONA, BY JEŹDZIĆ POZA SCHEMATAMI
Gravelowa geometria, która pozwala pokonać każdy dystans. Możliwości, na których możesz polegać.
GOTOWA NA PRZYGODĘ
Liczne punkty montażowe pozwalają bezpiecznie przewozić sprzęt zarówno podczas długich wyścigów, jak i gravelowych przygód.
DOPASOWANA DO CIEBIE
Rozmiar, koła, komponenty – dostosuj każdy szczegół, aby stworzyć swoją idealną pozycję, niezależnie od celu podróży.
STWORZONA, BY JEŹDZIĆ POZA SCHEMATAMI
Dzięki dopracowanej gravelowej geometrii, dużej przestrzeni na opony, całodniowemu komfortowi i wysokiej jakości materiałom ramy, to coś więcej niż rower – to zaproszenie, by jeździć poza utartymi szlakami.

GOTOWA NA PRZYGODĘ
Gdy czekają Cię długodystansowe wyścigi przygodowe i ucieczki poza utarte szlaki, Terra jest gotowa na każdą trasę, z punktami montażowymi i miejscem na sprzęt, aby zabrać wszystko, czego potrzebujesz.
PEŁNE MOCOWANIA
Terra posiada liczne, pewne punkty montażowe w rurze podsiodłowej, górnej, dolnej oraz na widelcu, zapewniające stabilne mocowanie sakw bikepackingowych i koszyków na bidon.
MOCOWANIA POD BŁOTNIKI
Wszystkie modele Terra mają mocowania pod przedni i tylny błotnik, zapewniając jazdę bez zabrudzeń. Błotniki można dodać jako opcję MyO podczas zakupu.
LOCKR XXL
Nowa konstrukcja schowka w ramie oferuje dodatkowe 35% pojemności. Wystarczająco miejsca, by zmieścić wszystko, czego potrzebujesz – ubrania, narzędzia czy ulubione napoje na przygodę.
DOPASOWANA DO CIEBIE
Adaptacyjność Terry pozwala stworzyć jazdę „szytą na miarę”; od dopracowanych, ergonomicznych opcji dopasowania po najwyższej jakości koła OQUO i komponenty OC.

GEOMETRIA

TABELA ROZMIARÓW

Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Sram Rival XPLR AXS E1 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Mat |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x13 |
| Rama | Orbea Terra karbonowa OMR Disc, konstrukcja monocoque, HS 1,5", suport BB386EVO, kompatybilna z miernikiem mocy, oś przelotowa 12x142 mm, gwint M12xP1, hak UDH, schowek serwisowy LOCKR XXL, system mocowań MMS, gotowa pod błotniki |
| Widelec | Orbea Terra Race ICR, pełny karbon, kompatybilna z główką ramy 1-1/8" – 1,5", oś przelotowa 12x100 mm, gwint M12xP1, system MMS, gotowa pod błotniki |
| Kierownica | OC Gravel GR31, Reach 70 mm, Drop 110 mm |
| Mostek | OC Road Performance RP23, -5º |
| Stery | Zintegrowane aluminiowe FSA 1-1/2" |
| Owijka | Orbea Anti-Slippery / amortyzująca |
| Hamulce | Sram Rival AXS, hydrauliczne |
| Przerzutka tylna | Sram Rival XPLR AXS, 13-biegowa |
| Mechanizm korbowy | Sram Rival 1 XPLR Dub Wide, 40T |
| Kaseta | Sram XG-1351 XPLR, 10-46T, 13-biegowa |
| Łańcuch | Sram Rival, kompatybilny z 12/13 biegami |
| Siodło | Fizik Terra Argo X7, szyny aluminiowe, szerokość 150 mm |
| Sztyca | OC Performance XP10 Carbon, średnica 27,2 mm, offset 0 mm |
| Opony | Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0, 700x45c |
| Koła | Oquo Road Control RC25PRO |
| Pedały w zestawie | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pojemniki na akcesoria |





