Superior BLOX 6.2 T MS 28" aluminium Shimano szary połysk
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Superior BLOX 6.2 T MS
To damski rower trekkingowy zaprojektowany z myślą o komfortowych codziennych dojazdach do pracy, jeździe miejskiej i rekreacyjnych wycieczkach po ścieżkach rowerowych. Lekka aluminiowa rama z dopasowaną do kobiet geometrią turystyczną zapewnia wyprostowaną i wygodną pozycję podczas jazdy, redukując obciążenie pleców, ramion i szyi, a jednocześnie zapewniając doskonałą widoczność w ruchu ulicznym. Dzięki niezawodnemu napędowi Shimano, hydraulicznym hamulcom tarczowym i pełnemu wyposażeniu miejskiemu, obejmującemu błotniki, bagażnik tylny i zintegrowane oświetlenie w piaście, BLOX 6.2 T MS to idealny wybór zapewniający bezstresową mobilność w każdych warunkach pogodowych.

Komfortowa rama aluminiowa z geometrią dostosowaną do kobiecej turystyki
Lekka aluminiowa rama została zaprojektowana z myślą o łatwym wsiadaniu, stabilnym prowadzeniu i wyprostowanej pozycji za kierownicą. Geometria turystyczna zapewnia spokojną i komfortową jazdę podczas codziennej jazdy po mieście.

Niezawodny napęd Shimano do codziennej jazdy
Napęd Shimano zapewnia płynną i precyzyjną zmianę przełożeń, idealną do ruszania w miasto i relaksującej jazdy. Prosta obsługa sprawia, że codzienne dojazdy do pracy są bezproblemowe.

Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające pewną kontrolę
Hydrauliczne hamulce tarczowe gwarantują mocną i dobrze modulowaną siłę hamowania w każdych warunkach pogodowych, zwiększając bezpieczeństwo podczas codziennych dojazdów do pracy.

Pełne wyposażenie miejskie do codziennej praktyczności
Rower jest wyposażony w błotniki i tylny bagażnik z systemem AVS. Gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów.

| Rozmiar ramy | 380mm (S) | 460mm (M) | 500mm (L) |
|---|---|---|---|
| BBD BB Drop(mm) | 70 | 70 | 70 |
| A Długość rury podsiodłowej(mm) | 380 | 460 | 500 |
| B Efektywna długość górnej rury(mm) | 570 | 590 | 610 |
| S Wysokość(mm) | 592 | 610 | 629 |
| R Zasięg(mm) | 400 | 414 | 429 |
| C Kąt rury podsiodłowej | 74° | 74° | 74° |
| D Kąt rury główki | 70° | 70° | 70° |
| RC Środek tył(mm) | 460 | 460 | 460 |
| G Długość główki(mm) | 140 | 160 | 180 |
| F Rozstaw osi(mm) | 1087 | 1109 | 1130 |
| STEM (mm) | 90 | 90 | 90 |
| HANDLEBAR (mm) | 660 | 660 | 660 |
* Producenci zastrzegają sobie prawo do zmiany specyfikacji, w tym kolorów, bez uprzedzenia, w dowolnym czasie i w dowolny sposób uznany za odpowiedni. Mogą wystąpić zarówno większe, jak i mniejsze zmiany. Niemniej jednak, podejmowane są wszelkie starania, aby zapewnić dokładność informacji zawartych w tej prezentacji. Skontaktuj się z dealerem, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji jakiegokolwiek prezentowanego produktu. Ta prezentacja nie będzie - pod żadnymi okolicznościami - stanowić oferty ze strony firmy dla jakiejkolwiek osoby. Wszystkie sprzedaże są dokonywane przez dystrybutora lub dealera, z zastrzeżeniem i korzyścią z standardowych Warunków Sprzedaży i Gwarancji udostępnionych przez dystrybutora lub dealera, kopie których można uzyskać na żądanie. Pomimo podejmowanych starań w celu zapewnienia dokładności specyfikacji, nie zawsze jest możliwe natychmiastowe odzwierciedlenie zmiany w specyfikacji lub, w niektórych izolowanych przypadkach, dostarczenia określonej funkcji. Zawsze zaleca się klientom omówienie szczegółów z dostarczającym dealerem, zwłaszcza jeśli wybór zależy od jednej z reklamowanych cech.
Pliki do pobrania:
Specyfikacja
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Amortyzacja przód |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 2x8 |
| Rama | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Amortyzator przód | SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel |
| Kierownica | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Mostek | ONE, Alloy, 31,8mm, 35° |
| Stery | FSA NO.80, ICR, Semi-Cartrige, 1-1/8" |
| Chwyty | ONE Sport, Lock-On |
| Manetki | Shimano Altus SL-M315 |
| Hamulce | Shimano MT200 |
| Tarcze | Przód: (160); Tył: (160) |
| Przerzutka przednia | Shimano Tourney FD-TY606-L, Top Swing, Dual Pull |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-TY501, 46-30T |
| Kaseta | Microshift CS-H081, 8 speed, 11-34T |
| Łańcuch | KMC Z8.3 |
| Suport | Shimano BB-UN101, 122.5mm, BSA, shell 73mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Sztyca | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
| Opony | Schwalbe Delta Cruiser Plus, PunctureGuard, TwinSkin, 47-622 |
| Koła | STARS J25D, Disc, Alloy, 36H |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Waga | 17,45 kg |
| Dodatkowe akcesoria | Pedały: VP Components VP-836; Błotniki; Bagażnik: Rear Carrier with AVS |