Superior BLOX 6.4 28" aluminium Shimano Cues 1x9 czarny matowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Superior BLOX 6.4
To nowoczesny rower miejski i trekkingowy, zaprojektowany z myślą o komfortowej codziennej jeździe, dojazdach do pracy i wycieczkach rekreacyjnych po mieście oraz ścieżkach rowerowych. Lekka aluminiowa rama o turystycznej geometrii zapewnia wyprostowaną i wygodną pozycję podczas jazdy, redukując obciążenie pleców i ramion, a jednocześnie zapewniając naturalną widoczność w ruchu ulicznym. Dzięki niezawodnemu napędowi, hydraulicznym hamulcom tarczowym i wygodnemu siodełku, BLOX 6.4 to idealny wybór dla rowerzystów poszukujących praktycznego i łatwego w obsłudze roweru do codziennej mobilności.

Komfortowa aluminiowa rama z geometrią turystyczną
Lekka aluminiowa rama została zaprojektowana z myślą o stabilnym prowadzeniu i wyprostowanej pozycji za kierownicą. Geometria turystyczna zapewnia spokojną i komfortową jazdę podczas codziennego użytkowania w mieście.

Niezawodny napęd Shimano CUES
Napęd Shimano CUES zapewnia płynną i precyzyjną zmianę biegów oraz długotrwałą niezawodność. Idealny do codziennych dojazdów do pracy i relaksującej jazdy po mieście.

Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające pewną kontrolę
Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają mocną i dobrze modulowaną siłę hamowania w każdych warunkach pogodowych. Zwiększają bezpieczeństwo i kontrolę podczas codziennej jazdy.

Siodło zorientowane na komfort, przeznaczone do codziennej jazdy
Wygodne siodło zostało zaprojektowane tak, aby wspierać rowerzystę zarówno podczas krótkich dojazdów, jak i dłuższych przejażdżek. Pomaga zmniejszyć zmęczenie i poprawić ogólny komfort jazdy.

| Rozmiar ramy | 410mm (S) | 460mm (M) | 510mm (L) | 560mm (XL) |
|---|---|---|---|---|
| BBD BB Drop(mm) | 70 | 70 | 7070 | 70 |
| A Długość rury podsiodłowej(mm) | 410 | 460 | 510 | 560 |
| B Efektywna długość górnej rury(mm) | 570 | 590 | 610 | 630 |
| S Wysokość(mm) | 592 | 610 | 610 | 630 |
| R Zasięg(mm) | 400 | 415 | 435 | 450 |
| C Kąt rury podsiodłowej | 74° | 74° | 74° | 74° |
| D Kąt rury główki | 70° | 70° | 70° | 70° |
| RC Środek tył(mm) | 460 | 460 | 460 | 460 |
| G Długość główki(mm) | 140 | 160 | 160 | 180 |
| F Rozstaw osi(mm) | 1087 | 1109 | 1129 | 1150 |
| STEM (mm) | 65 | 65 | 65 | 65 |
| HANDLEBAR (mm) | 660 | 660 | 660 | 660 |
| CRANKSET (mm) | 170 | 170 | 170 | 170 |
* Producenci zastrzegają sobie prawo do zmiany specyfikacji, w tym kolorów, bez uprzedzenia, w dowolnym czasie i w dowolny sposób uznany za odpowiedni. Mogą wystąpić zarówno większe, jak i mniejsze zmiany. Niemniej jednak, podejmowane są wszelkie starania, aby zapewnić dokładność informacji zawartych w tej prezentacji. Skontaktuj się z dealerem, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji jakiegokolwiek prezentowanego produktu. Ta prezentacja nie będzie - pod żadnymi okolicznościami - stanowić oferty ze strony firmy dla jakiejkolwiek osoby. Wszystkie sprzedaże są dokonywane przez dystrybutora lub dealera, z zastrzeżeniem i korzyścią z standardowych Warunków Sprzedaży i Gwarancji udostępnionych przez dystrybutora lub dealera, kopie których można uzyskać na żądanie. Pomimo podejmowanych starań w celu zapewnienia dokładności specyfikacji, nie zawsze jest możliwe natychmiastowe odzwierciedlenie zmiany w specyfikacji lub, w niektórych izolowanych przypadkach, dostarczenia określonej funkcji. Zawsze zaleca się klientom omówienie szczegółów z dostarczającym dealerem, zwłaszcza jeśli wybór zależy od jednej z reklamowanych cech.
Pliki do pobrania:
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano Cues |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Lakier | Matowy |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 1x9 |
| Rama | Alu 6061 T6 Double Butted, Advanced Touring Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA |
| Widelec | Rigid, Alloy 6061 T6, Disc Brake |
| Kierownica | ONE Alloy, 30mm rise, 31.8mm |
| Mostek | ONE Race, Alloy, 31,8mm, ±15° |
| Stery | FSA NO.80, ICR, Semi-Cartrige, 1-1/8" |
| Chwyty | ONE Sport, Lock-On |
| Manetki | Shimano CUES SL-U4000-9R, RAPIDFIRE Plus, 9s |
| Hamulce | Shimano MT200 |
| Tarcze | Przód: (160); Tył: (160) |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES RD-U4000, Shadow Design, 9s |
| Mechanizm korbowy | Shimano CUES FC-U4000, 40T |
| Kaseta | Shimano CUES CS-LG300, 9-speed, 11-46T |
| Łańcuch | KMC eGLIDE, LinkGlide |
| Suport | Shimano BB-UN101, 122.5mm, BSA, shell 73mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Sztyca | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
| Opony | Schwalbe G-One Comp Active Line, K-Guard, 50-622, Greeb Compound, 50EPI |
| Koła | STARS J25D, Disc, Alloy, 36H |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Waga | 13,3 kg |
| Dodatkowe akcesoria | Pedały: VP Components VP-836 |