Tylne koło Dysk Deda HERO RS 28" Carbon Disc 21C TLR czarne
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Koła Deda Hero RS
Nowe RS4 wyznacza nowy standard wydajności i lekkości. Zaprojektowane dla kolarzy, którzy dążą do osiągów, tylne koło Hero RS łączy innowacyjność, wydajność i lekkość. Wykonane z wysokomodułowego włókna węglowego UD w konstrukcji z pustym rdzeniem, koło Hero RS zapewnia idealną równowagę między sztywnością boczną a sprężystością pionową, co pozwala na agresywną jazdę i pełną kontrolę. Dzięki wewnętrznej szerokości obręczy 21 mm idealnie pasuje do nowoczesnych opon o dużej objętości, zarówno bezdętkowych, jak i drutowych, oferując doskonałą przyczepność i wydajność toczenia na drogach utwardzonych i szutrowych.
Aerodynamiczny profil zewnętrzny o szerokości 28 mm minimalizuje opór powietrza bez uszczerbku dla stabilności. Sercem Hero RS jest piasta AL7075 obrabiana CNC, osadzona na stalowych łożyskach, zapewniająca płynną i równomierną pracę. 40-zębowy, podwójny system zapadkowy zapewnia szybkie i niezawodne zazębianie przy każdym naciśnięciu pedału. koła z bezdętkowym hamulcem tarczowym. Koło posiada 38-milimetrowy profil obręczy i 26-milimetrową szerokość (wewnętrznie 19 mm), co zapewnia prędkość i lekkość na każdej trasie. W pełni karbonowa obręcz została wykonana w technologii, która umożliwia zróżnicowane rozłożenie grubości.
Obręcz jest wzmocniona w okolicy nypli i ma zmniejszoną grubość poza nimi. To przekłada się na istotną redukcję masy w części zewnętrznej, zmniejszając bezwładność koła. Piasty RS zostały całkowicie przeprojektowane w porównaniu z generacją SL. Są bardziej aerodynamiczne i lżejsze, co pozwala na oszczędność masy o 80 g. Tylna piasta wyposażona jest w 2-zapadkowy system zazębiania bębenka. Mniejsza zapadka znajduje się w korpusie bębenka, a większa wewnątrz kołnierza piasty, co zapewnia lepsze przenoszenie siły pedału.
Konstrukcja piasty znacznie poprawia płynność jazdy kół, zapewniając doskonałą prędkość. Obręcz jest zbudowana w technologii tubeless-ready, aby była kompatybilna z oponami drutowymi i bezdętkowymi. Wewnętrzne nyple poprawiają aerodynamikę, a samoblokujący system ABS® zapobiega luzowaniu się nypli i szprych. Dostępne dla kaset Shimano, Campagnolo, Campagnolo 13S i Sram.
- Materiał: konstrukcja pusta, włókno węglowe UD o wysokim module sprężystości
- Wykończenie: karbon UD
- Szerokość obręczy:
- 28 mm zewnętrzna
- 21 mm wewnętrzna (ETRTO 622×21C)
- Piasta:
- korpus piasty AL7075, oś 15 mm, łożyska stalowe
- 40T z 2 zapadkami
- Tarcza hamulcowa: Shimano Center Lock
- Kompatybilność z osią przelotową: Tylna 12×142 mm
- Wolnobieg: Shimano, Sram XDR, Campagnolo N3W
- Dołączone akcesoria: wentyle bezdętkowe, pierścień blokujący Center Lock, smar do grzechotek wolnobiegu
- Kompatybilność z oponami: Clincher lub przystosowane do opon bezdętkowych
- Waga: 970 gramów
Specyfikacja
| Rozmiar Koła | 28" |
| Mocowanie tarczy | AFS Centerlock |
| Typ hamulca | Tarczowe |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Łożyska piasty | Maszynowe |
| Łożyska | Uszczelnione |
| Rodzaj osi - tył | 12x142 mm |
| Wysokość obręczy | Dysk |
| Szerokość zewnętrzna | 28 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 21 mm |
| Szerokość opony | od 28 mm do 65 mm |
| Tubeless ready | Tak |
| Waga | 970 g |
| Opcjonalne bębenki | Shimano, Sram XDR, Campagnolo N3W |