Wilier Granturismo SLR 28" roz. XXL Ultegra Di2 czerwono-biały
Cena regularna:
36 960,00 zł
towar niedostępny
Opis

GRANTURISMO SLR
To rower wyścigowy zaprojektowany tak, aby wydobyć najwyższą wydajność i komfort. Z Granturismo SLR będziesz mógł pokonywać długie dystanse, minimalizując naprężenia związane z postawą ciała dzięki specjalnej geometrii Endurance oraz systemowi ACTIFLEX 2.0, odnowionej wersji tylnego mikro amortyzatora opracowanego w 2017 roku dla Cento10 NDR. #Premiera25
ACTIFLEX 2.0
Sercem Granturismo SLR jest system tłumienia drgań Actiflex 2.0, który umożliwia tylnemu kołu uzyskanie do 5 mm skoku w pionie. Wersja 2.0 to zaktualizowana wersja Actiflex, która została zaprezentowana w Cento10 NDR, zwycięzcy nagrody Eurobike Award 2017 i prestiżowej nagrody czytelników Tour Magazin w 2018 roku.


NOWA KONSTRUKCJA, WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ
Actiflex 2.0 zapewnia Granturismo SLR płynną i wygodną jazdę. Sztywność i szybkość reakcji są bardzo zbliżonE do tych osiąganych w innych rowerach wyścigowych Wilier, dzięki mostkowi na tylnych wspornikach i nowemu umiejscowieniu Actiflex w pobliżu miejsca przecięcia rury podsiodłowej i rury górnej.
Podczas przeprojektowywania Actiflex jednym z głównych celów było osiągnięcie maksymalnej integracji ramy, nie tylko ze względów estetycznych, ale także uczynienia jej bardziej funkcjonalną. W nowej pozycji Actiflex jest chroniony przed brudem, błotem, piaskiem i deszczem, oferując idealne rozwiązanie umożliwiające łatwą pracę łożysk bez konieczności martwienia się o przyszłą konserwację. System blokowania za pomocą dwóch śrub ułatwia demontaż Actiflex 2.0.
WYŚCIGOWA KOMFORTOWA GEOMETRIA
Geometria ramy odgrywa zasadniczą rolę w rowerach wytrzymałościowych. Aby zagwarantować najwyższy poziom komfortu, należy wziąć pod uwagę różne proporcje rur ramy. Pozycja jest nieco krótsza (mniejszy zasięg w porównaniu do rowerów o tradycyjnej geometrii wyścigowej) i wyższa (większy wznios w porównaniu do rowerów o geometrii wyścigowej).
To połączenie zasięgu i wzniosu zapewnia wygodniejszą pozycję bez konieczności stosowania elementów dystansowych pomiędzy wspornikiem kierownicy a ramą. Ile razy rowerzyści jeżdżą na rowerach wyścigowych z centymetrowymi przekładkami na główce ramy? Dzięki Granturismo SLR rower będzie wyglądał na bardziej harmonijny, proporcjonalny i zrównoważony, zachowując jednocześnie swój wyścigowy charakter.
WYSOKIEJ KLASY WŁÓKNO WĘGLOWE
Mieszanka włókna węglowego zastosowana w Granturismo SLR to HUS-MOD w połączeniu z polimerem ciekłokrystalicznym, specjalnym włóknem wbudowanym w siatkę węglową, które dodaje elastyczności pionowej, jednocześnie zwiększając sztywność skrętną. Rozwiązanie to jest również szeroko stosowane w innych produktach z najwyższej półki, takich jak Filante SLR i Wilier 0 SLR.


DWA RODZAJE ELASTOMERU
Skok tylnego koła regulowany jest za pomocą elastomeru wykonanego z materiału wiskoelastycznego. W modelach wyposażonych w konfiguracje Shimano Dura Ace Di2 12V, Sram Red AXS i Campagnolo Super Record WRL elastomer zastąpiono wydrukowaną w 3D konformalną strukturą siatkową, co zmniejsza całkowitą masę ramy o kolejne 20 g.
AERODYNAMIKA RÓWNIEŻ W ŚWIECIE WYTRZYMAŁOŚCI
Jazda na rowerze na długich dystansach oznacza spędzanie długich godzin na siodełku. I chociaż Granturismo SLR nie zapewnia maksymalnych osiągów podczas zawodów, aerodynamika jest nadal ważna, nawet w rowerze tego typu. Ponieważ gdy spędzasz wiele godzin na rowerze, nawet drobne detale i ulepszenia mogą zmniejszyć zmęczenie.



*Grupa osprzętu przedstawiona na zdjęciach ma jedynie charakter poglądowy i może się różnić od rzeczywistej specyfikacji zamontowanej w rowerze.
Specyfikacja
| Grupa osprzętu | Shimano Ultegra Di2 |
| Rozmiar koła | 28" |
| Rodzaj ramy | Brak amortyzacji |
| Materiał ramy | Carbon |
| Lakier | Połysk |
| Rodzaj hamulca | Tarczowe hydrauliczne |
| Napęd | 2x12 |
| Rama | CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER |
| Widelec | CARBON MONOCOQUE HUS MOD + CRYSTAL LIQUID POLYMER |
| Kierownica | ZERO BAR INTEGRATED CARBON |
| Stery | FSA CUSTOM BEARINGS |
| Klamkomanetki | SHIMANO ULTEGRA 8170 Di2 |
| Hamulce | SHIMANO ULTEGRA BR-R8170 |
| Tarcze | Przód: SHIMANO ULTEGRA RT-MT800 CENTER LOCK (160); Tył: SHIMANO ULTEGRA RT-MT800 CENTER LOCK (140) |
| Przerzutka przednia | SHIMANO ULTEGRA Di2 FDR8150 |
| Przerzutka tylna | SHIMANO ULTEGRA Di2 RD8150 |
| Mechanizm korbowy | SHIMANO ULTEGRA FC-R8100 |
| Kaseta | SHIMANO ULTEGRA CS-R8100 12S |
| Łańcuch | SHIMANO ULTEGRA CN-M8100 12s |
| Siodło | PROLOGO DIMENSION 143mm |
| Sztyca | GRANTURISMO SLR CARBON WILIER CUSTOM MADE -15mm / 0 mm |
| Opony | VITTORIA CORSA SPEED 700X28 |
| Koła | WILIER TRIESTINA SLR38KC |
| Pedały w zestawie | Nie |
| Waga | Waga ramy : 1100 g +/- 5%; Waga widelca : 360 g +/- 5% |